Úklidové práce » Vyklízení pozemků, půd a sklepů

Vyklízení pozemků, půd a sklepů

Vyklízíme zahrady, soukromé pozemky, příjezdové cesty, pozůstalosti, pozemky po exekucích a černé skládky. Pomáháme Vám tak ušetřit několik dnů až týdnů namáhavé práce. Vyklízení navíc může probíhat i bez vaší přítomnosti.

Veškerý nepořádek odnosíme do přistavených kontejnerů, který odvezeme na skládku či sběrný dvůr.

Zaměřujeme se také na vyklízení po povodních, bezdomovcích a narkomanech.

Podle velikosti prostranství trvá vyklízení obvykle několik málo dnů.

Na zahrady a pozemky lidé odkládají nejrůznější nepořádek, o který se rádi postaráme. Zbavíme Vás odpadků, zahradního nábytku, stavební sutě a materiálu, skla, železného odpadu, uhlí, pneumatik, různých strojů, elektrospotřebičů, nářadí a pozůstatků po rekonstrukcích. Zkrátka veškerého nepořádku, který na Vašem pozemku nemá co dělat.

Vyklízíme půdní prostory u rodinných, panelových a činžovních domů, pozůstalostí, firemních budov nebo historických objektů. Všechny nepotřebné věci vynášíme do přistavených kontejnerů, drobnější věci nejprve vyskládáme do pytlů.

Vyklízení půdy navíc může probíhat i bez vaší přítomnosti – stačí předem vybrat, které věci si budete chtít nechat.

 • Pomáháme vám získat více místa, připravit půdy k rekonstrukci či půdní vestavbě
 • Zatuchlé půdy osvěžíme dezodorizací a vhodnými přípravky
 • Veškerý odpad odvezeme na skládku nebo sběrný dvůr
 • Máme sílu a vybavení i na vyklízení těžkých břemen
 • Malé a střední půdy pro vás vyklidíme za 1–2 dny
 • Zůstávají po nás čisté a vyklizené prostory

Při vyklízení vyneseme a odvozíme malý i velký nábytek, nepořádek všeho druhu, dřevo, železný odpad, staré oblečení, matrace, koberce, sklo, vysloužilé elektrospotřebiče (lednice, pračky, kamna, sporáky, trouby, bojlery, mrazáky) a ostatní věci. Pravidelně z půdních prostor odnášíme také napadané listí a jehličí.

Vyklízíme i znečištěné a kontaminované půdy, i to začíná odnošením nepořádku do kontejneru. Nevyužívané půdy totiž rádi navštěvují holubi a jiní škůdci. Proto již na úvodní prohlídce ověřujeme, zda budeme provádět také vyklízení po holubech a dezinsekce.

 • Při vyklízení po holubech vždy provádíme dezinsekce zaměřené na vyhubení roztočů a klíštěte holubího – tento škůdce totiž parazituje i na lidech, pokud ztratí původního hostitele
 • Ve většině případů zajistíme také aplikaci účinných dezinfekčních přípravků, abychom vám mohli předat zdravotně zcela nezávadné prostory
 • Montáží vhodné ochrany proti holubům navíc chráníme vaše půdy před dalším znečišťováním

Vyklizením sklepní kóje nebo sklepu jakékoliv velikosti Vám získáme více volného místa a zbavíte se nahromaděných věcí. Veškerý nepořádek z vašeho sklepa vynosíme do přistavených kontejnerů. V případě potřeby se postaráme také o hubení hlodavců, likvidaci hmyzu a dezinfekci prostor. Na závěr provedeme úklid a předáme vám sklepní prostory připravené k dalšímu využití. Samozřejmostí je odvoz vyklizených věcí na skládku nebo sběrný dvůr.

 • Nemusíte nic stěhovat ani uklízet – stačí se před začátkem vyklízení rozhodnout, které věci si necháte
 • Uklidíme také veškerý nepořádek, který během vyklízení uděláme ve společných prostorách
 • Pracujeme rychle a efektivně – vyklizení středně velkého sklepu trvá přibližně 1–2 dny
 • Vyklízíme i po sběratelích (hromadění odpadu) a skutečně velké sklepy (stovky m2)

Vyklízíme nepotřebné věci, starý nábytek, elektrospotřebiče, kovový odpad, oblečení, papír, sklo, uhlí, plasty, pneumatiky, nářadí, směsný odpad i nadrozměrné a těžké předměty – masivní nábytek, stavební materiály a vše ostatní. Zkrátka veškerý nepořádek, který lidé do sklepů tak rádi odkládají.

Vyklidíme i znečištěné a kontaminované sklepy

Kromě nepořádku často potkáváme ve sklepích vlhkost, nebezpečné plísně, houby a bakterie. Proto v nezbytných případech zajišťujeme také pečlivé dezinfekce. Vyklizené prostory jsou díky tomu 100% zdravotně nezávadné. Sklepní prostory navíc rádi navštěvují myši, krysy a potkani – pokud narazíme na přítomnost hlodavců, zajistíme jejich rychlé a efektivní vyhubení.

 • V rámci vyklízení sklepů často provádíme také deratizace (hubení hlodavců), dezinsekce (likvidace svinek, stínek nebo jiných škůdců) a dezinfekce.
 • Zaměřujeme se i na rizikové vyklízení sklepů po narkomanech, bezdomovcích, povodních, záplavách a vyteklé kanalizaci.