Úklidové práce » Vyklizení po úmrtí

Vyklizení po úmrtí

Pokud tělo zemřelého (mrtvola) zůstane v bytě delší dobu, postupně pronikne do všech pokojů, věcí, vybavení a nábytku silný zápach. Tyto tzv. mrtvolné jedy bývá velmi obtížné odstranit. Proto je v některých případech nutné vyhodit většinu vybavení, oškrábat zdi, vytrhat podlahy a provést důkladnou dezinfekci (dezodorizaci).

  • Máme bohaté zkušenosti s vyklízením bytů, ve kterých několik dnů až týdnů ležely pozůstatky po zesnulých
  • Překážkou pro nás není silné znečištění ani kontaminované prostory po úmrtí osoby
  • Ohleduplný a citlivý přístup našich zaměstnanců je samozřejmostí

Součástí vyklízení bytu po zesnulém je přistavení kontejneru, vynošení nepotřebných věcí, úklid i odvoz odpadu na skládku nebo sběrný dvůr. Navíc provádíme dezinfekci objektu před vyklízením a ještě jednou po vyklízení. Zbavíme Vás starého nábytku, elektrospotřebičů, vybavení, oblečení a jiných pozůstalostí. Samozřejmě bude jen na vás, které věci si necháte.

V rámci vyklízení bytů po zemřelých zajišťujeme také dezinfekce a neutralizace zápachů – zbavíme Vás i škodlivých mikroorganismů, které vznikají při rozkladu tkání. Díky tomu budou prostory znovu obyvatelné během několika málo dnů. 100% odstranění všech pachů je trvalé.

  • Dezinfekce a dezodorizace kvalitními přípravky se nám osvědčily při odstraňování zápachu po zesnulých (mrtvole) objevených ve značném stádiu rozkladu.
  • Využíváme profesionální dezinfekční přípravky a postřiky, které zápach nemaskují, ale trvale neutralizují.