Stavební činnost » Malířské a natěračské práce

Malířské a natěračské práce

Malíři mají bohaté zkušenosti a dokonale ovládají své řemeslo. Pod jejich rukama se z nerovných stěn stávají vyhlazené rovné plochy a místnost ožívá barvami. Malíři sledují současné trendy i technologie, aby vytvořili z vašeho interiéru prostředí, kde se budete cítit příjemně. Zajistíme vše od přípravy, spočívající v odstranění staré malby, až po samotný úklid. Takže vám nezbude než těšit se na nový vzhled vašeho interiéru.

Vymalujeme Vám každý interiér počínaje lékařským či potravinářským a konče Vaším bytem. Namalujeme Vám i velkoplošnou reklamu Vaší firmy na celou budovu nebo jen stěnu či štít budovy. Namalujeme Vám výzdobu mateřských škol, jeslí nebo dětského pokoje s dětskou tématikou na přání. Také malujeme výzdoby restauračních či tetovacích provozů.

Díky zkušenostem v natěračském oboru zaručujeme rychlý průběh prací včetně profesionálního přístupu a garantujeme Vám, že práce budou prováděny v požadované kvalitě a dohodnutém termínu plnění. Nejnovější krycí materiály a nejmodernější technologie nátěrů nám zaručují vysokou kvalitu a efektivitu práce. Použitím nejvhodnějších materiálů a technologií dosahujeme nízkých provozních nákladů, které se projevují hlavně v kvalitě a ceně našich služeb.

Před započetím prací provádíme vyhodnocení na místě, čímž zákazníkovi nabídneme tu nejvhodnější variantu prací.